ARCHITEKTURA PASYWNA - SZKIC

Serdecznie Państwa witamy na stronie pracowni projektowo-wdrożeniowej Architektura Pasywna Pyszczek i Stelmach sp.j.
Nasza specjalizacja to projektowanie zeroenergetycznych budynków pasywnych oraz wykonywanie programów funkcjonalno-użytkowych dla tego typu budownictwa. Szczególnie przez nas polecane to projekty typowe pasywnych basenów, przedszkoli oraz hal sportowych o minimalnych kosztach eksploatacyjnych.
Posiadamy uprawnienia do certyfikacji budynków pasywnych nadane przez Passivhaus Institut w Darmstadt.
Posiadamy w swoim portfolio pięć budynków z uzyskanym certyfikatem Passivhaus Institut, w tym Halę Sportową w Słomnikach – pierwszy w Polsce certyfikowany budynek pasywny użyteczności publicznej.

więcej


Projekty


Demo media 1403291529


Serdecznie Państwa witamy na stronie pracowni projektowo-wdrożeniowej Architektura Pasywna Pyszczek i Stelmach sp.j.

Nasza specjalizacja to projektowanie zeroenergetycznych budynków pasywnych oraz wykonywanie programów funkcjonalno-użytkowych dla tego typu budownictwa. budownictwa. Szczególnie zapraszamy do zapoznania się z typowymi projektami pasywnych basenów, przedszkoli oraz hal sportowych o minimalnych kosztach eksploatacyjnych.

Posiadamy uprawnienia do certyfikacji budynków pasywnych nadane przez Passivhaus Institut w Darmstadt. Posiadamy w swoim portfolio pięć budynków z uzyskanym certyfikatem Passivhaus Institut, w tym Halę Sportową w Słomnikach – pierwszy w Polsce certyfikowany budynek pasywny użyteczności publicznej.

Warto wymienić kluczowe zrealizowane budynki o standardzie pasywnym znajdujące się w całym kraju, takie jak:

  • hale sportowe: w Słomnikach, Pałecznicy, Sulejowie, Konstantynowie Łódzkim, Brwinowie, Krakowie (przy III Liceum Ogólnokształcącym oraz Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie)
  • przedszkola: w Słomnikach, Mielcu, Stalowej Woli
    ośrodek zdrowia w Słomnikach, Zakład opiekuńczo-leczniczy w Krakowie
  • pływalnie: przy przedszkolu w Stalowej Woli i szkole w Sulejowie
  • kościoły: w Jabłonce, Nowym Targu
  • budynki zeroenergetyczne: Podkarpackie centrum transferu niskoenergetycznych technologii w budownictwie w Rzeszowie oraz Budynek biurowo-produkcyjny w Kokotowie

oraz wiele innych...

Zajmujemy się również projektami termomodernizacji budynków użyteczności publicznej z użyciem komponentów budownictwa pasywnego, podczas opracowania których czerpiemy z naszych doświadczeń z obiektami w standardzie pasywnym, gwarantując najwyższy możliwy poziom oszczędności przy zachowaniu racjonalnych kosztów inwestycyjnych, długotrwałość rozwiązań oraz wyjątkowe walory estetyczne. Zwracamy szczególną uwagę na dobór optymalnych rozwiązań do potencjalnych oszczędności eksploatacyjnych.

WYBRANE PROJEKTY